Kolekcja CELEBRY to przybory do pisania o wzornictwie, które jest ponadczasowe, a mimo to szczególne. Eleganckie na całej linii. Kolory i prosta elegancja, bazująca na wysokogatunkowych materiałach oraz nieprzemijającym wzorze. Szlachetne produkty dla wymagających. Nowocześni klasycy, potrafiący sprostać wysokim wymaganiom w zakresie funkcjonalności i indywidualności.


Celebry P 596

    Połysk złota. Pozłacany korpus i skuwka tworzą klimat eleganckiego przepychu. Kształt jednak jest subtelny i elegancki. Na szczycie skuwki widnieje złoty pelikan na czarnym tle.
    Pióro wieczne na naboje lub napełniane za pomocą konwertera. Ręcznie pasowana stalówka z dwukolorowego 18 karatowego złota dekorowanego rodem.

Celebry P 595

    Połysk srebra okraszony złotem. Posrebrzany korpus i skuwka to elegancka giloszowana powierzchnia podkreślona złoconymi detalami jak klip, uchwyt i obrączka. Kształt subtelny i elegancki. Na szczycie skuwki widnieje złoty pelikan na czarnym tle.
    Pióro wieczne na naboje lub napełniane za pomocą konwertera. Ręcznie pasowana stalówka z dwukolorowego 18 karatowego złota dekorowanego rodem.Celebry P 590

    Połączenie laki ze złotem. Dwukolorowa laka korpusu, pozłacana skuwka tworzą klimat eleganckiego przepychu. Kształt jednak jest subtelny i elegancki. Na szczycie skuwki widnieje złoty pelikan na czarnym tle. Seria dostępna w czterech marmurkowych odcieniach: czerwonym, granatowym, zielonym i czarnym.
    Pióro wieczne na naboje lub napełniane za pomocą konwertera. Ręcznie pasowana stalówka z dwukolorowego 14 karatowego złota dekorowanego rodem.Celebry P 580

    Połączenie laki ze złotem. Dwukolorowa laka korpusu i skuwki tworzą serię eleganckich przyborów piśmienniczych. Kształt przyborów jest subtelny i prosty. Wszystkie elementy zdobnicze są pozłacane. Na szczycie skuwki widnieje złoty pelikan na czarnym tle. Seria dostępna w czterech marmurkowych odcieniach: czerwonym, granatowym, zielonym i czarnym.
    Pióro wieczne na naboje lub napełniane za pomocą konwertera. Skuwka w tym modelu wykonana jest z 14 karatowego złota i jest doskonale dopasowana wzornictwem.Celebry P 570

    Odważny kształt i szlachetna laka nadają tej serii nadzwyczajny charakter. Wysokiej jakości, lśniąca laka korpusu i skuwki tworzą serię eleganckich i nowoczesnych przyborów piśmiennych. Kształt ich jest subtelny i prosty. Wszystkie elementy zdobnicze są chromowane. Na szczycie skuwki widnieje złoty Pelikan na czarnym tle.
    Pióro wieczne na naboje lub napełniane za pomocą konwertera. Stalówka w tym modelu wykonana jest ze stali szlachetnej i doskonale dopasowana jest wzornictwem do tego modelu.Seria dostępna w czterech kolorach:

            Celebry P 560

    Przybory piśmienne o nowoczesnym kształcie wykonane ze stali stopowej. Wszystkie elementy zdobnicze są chromowane i powleczone błyszczącym lakierem. a szczycie skuwki widnieje złoty Pelikan na czarnym tle. Połączenie srebra z czarnymi błyszczącymi detalami spodoba się na pewno wszystkim zwolennikom "szkła i metalu".
    Pióro wieczne na naboje lub napełniane za pomocą konwertera. Stalówka w tym modelu wykonana jest ze stali szlachetnej.


Powrót