Kunsztowne instrumenty piśmiennicze stworzone są z unikalnej, wysokiej jakości żywicy w kolorze głębokiej, perłowej zieleni. Korpus i skuwkę ozdobiono powłoką ze sterlingowego srebra, lub 18 karatowego złota. Unikalną metodą bardzo głębokiego grawerowania stosowaną przez nieliczne firmy produkujące artykuły piśmienne, umieszczono na niej znaki kart - kiery, piki, karo i trefle.
Klip pióra zdobi miniaturowa rzeźba w kształcie Lady Luck i na pewno przynosi szczęście jego posiadaczowi. Firma znana z dbałości o szczegóły stworzyła mały świat hazardu. Do każdego egzemplarza dołączono drewniane pudełko, które przypomina stół do gry z wyściełanym charakterystycznym, zielonym suknem. Zawiera ono ponadto prawdziwy komplet do gry w kości, którego nie powstydziłby się nawet prawdziwy Król Hazardu.
Kolekcja nie pozostanie obojętna dla prawdziwych amatorów ryzyka, choć w przypadku "The Queen of Hearts", ryzykować nie należy. W przypadku tego pióra decyzję należy podjąć bardzo szybko, ponieważ piór wiecznych wykonanych w złocie ukazało się tylko 100. Natomiast piór kulkowych - 10 szt.
Nikt nie pozostaje bez swojej wielkiej szansy, gdy Montegrappa prezentuje "Przywilej Życia".

The Queen of Hearts 

   
Powrót